Specyfikacja masek na twarz

Maski na twarz zostały stworzone by chronić Ciebie i osoby dokoła - maski ograniczają rozprzestrzenianie się zarazków. Ważne zatem jest, aby wybrać taką maskę, która jest produkowana przez renomowaną firmę. Dzięki temu zapewnisz sobie komfort i pewność noszenia maski w każdej sytuacji.

Wielowarstwowy design

Nasza maska Ultra jest dwuwarstwowa, podczas gdy model Sky posiada trzy warstwy. Mają one za zadanie skutecznie filtrować cząsteczki takie jak bakterie czy kropelki przenoszące wirusy z powietrza przechodzącego przez te warstwy.




Wygodne dopasowanie

W wielu przypadkach konieczne może być noszenie maski  przez wiele godzin pod rzą. Jest to prawie niemożliwe, jeśli maska na twarz nie jest wygodna. Na szczęście nasze modele są wykonane z miękkiej w dotyku tkaniny, która gwarantuje, że nie będzie się chciało jej zdejmować po jej założeniu. Nasz model Sky jest również wyposażony w profilowany 'nosek', który zapewnia pewne i wygodne dopasowanie.




Wypierz i używaj ponownie

Nasze maski Ultra i Sky są przeznaczone do wielokrotnego użytkowania. Każda z nich może być prana w pralce w temperaturze do 60°C. Dzięki temu masz gwarancję, że firmowa maska nie zostanie wyrzucona po jednym lub dwóch użyciach.




Elastyczne gumki na uszy

Nasze maski są zaprojektowane tak, aby pasowały wszystkim dorosłym dzięki elastycznym paskom. Gumki jak całe maski są trwałe i przeznaczone do codziennego użytkowania i rozciągania, więc nie ma potrzeby martwić się o przedwczesne zużycie.

Duży obszar znakowania

Modele Ultra i Sky mają powiększony obszar na logo. Możemy nanieść sitodrukiem Twoje logo, adres strony internetowej czy hasło marki. Więcej informacji na temat naszego procesu znakowania znajdziesz tutaj. Możesz również zobaczyć nasze najnowsze przykłady realizacji firmowych masek na twarz po tym linkiem.



Czas na wycenę?

Wystarczy że przejdziesz do naszego formularza Szybkiej Wyceny na górze strony. Prześlemy Ci wtedy aktualne ceny i jeśli chcesz to również darmowe próbki do przetestowania przed zamówieniem.