Zalety masek na twarz

Nie da się ukryć, że maski na twarz stały się powszechnym elementem poruszania się w przestrzeniach publicznych. Nie bez powodu - naukowym faktem jest, że noszenie masek pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się zakaźnych wirusów, takich jak Covid-19. Stąd też wiele państw na świecie wprowadziło obowiązek noszenia masek w przestrzeniach publicznych.

Pomóż chronić siebie i ludzi wokół

Maski na twarz pomagają chronić przed potencjalnymi wirusami nie tylko osobę noszącą maskę, ale także tych, którzy są wokół ciebie. Maski zmniejszają ilość potencjalnie przenoszących wirusy kropelek, które możesz rozprzestrzeniać poprzez codzienne czynności, takie jak rozmowa z kimś w sklepie lub supermarkecie.
Bezpieczeństwo i pewność

Oglądając aktualnie wiadomości łatwo stracić ochotę na wyjście z domu. Noszenie maski na twarz może jednak pomóc w podniesieniu swojego bezpieczeństwa, aby można było przynajmniej robić ułamek tego, co robiliśmy przed pojawieniem się Covida w naszym życiu. Ważne jest, aby pamiętać, że noszenie maski na twarz i stosowanie innych społecznych praktyk dystansujących i higienicznych nie zapewni pełnej ochrony przed Covidem-19. Udowodniono jednak, że stosowanie tych środków, oprócz właściwego noszenia maski, może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka narażenia na szkodliwe wirusy.


Maski na twarz z logo

Maski na twarz nie tylko będą promować Twoją firmę, ale także pokażą, że Twojej firmie zależy na bezpieczeństwie pracowników jak i społeczeństwa. Obsługujemy tysiące firm, które chcą wyposażyć w maseczki swój personel, klientów czy partnerów biznesowych. Firmy mogą u nas hurtowo zamawiać maski z logo, które dostarczymy już w 8 dni roboczych. Możesz zobaczyć naszą ofertę spersonalizowanych masek tutaj lub przeczytać na tej podstronie o zaletach naszych masek..
Ceny spersonalizowanych masek

Jeśli jesteś zainteresowany firmowymi maskami z logo, możesz wypełnić nasz formularz szybkiej wyceny u góry tej strony. Prześlemy wtedy Ci nasze aktualne ceny i doradzimy w kwestii znakowania.