Dzień dobry! Tutaj Alto Masks

Jesteśmy ekspertami w spersonalizowanych maskach na twarz i przyłbicach z logo. Oznakujemy i dostarczymy je Twojej firmie w zaledwie 10 dni roboczych, a minimalna ilość zamówienia to tylko 25 sztuk. Wszystkie nasze modele posiadają powiększoną powierzchnię znakowania dla Twojego logo, adresu strony internetowej lub sloganu.


Zespół specjalistów
Mamy duży, wyspecjalizowany zespół w pogotowiu, który pomoże Ci na każdym kroku. Nasi account managerowie poprowadzą Cię przez wybór modelu i pomogą dopasować kolor, który będzie zgodny z wytycznymi Twojej marki. Po wybraniu modelu stworzymy darmową wizualizację (PDF), która pokaże Twoje projekt znakowania. Po zatwierdzeniu, przekażemy do naszego wykwalifikowanego zespołu w naszej fabryce, aby rozpocząć proces produkcji Twoich masek lub przyłbic.
Technika znakowania

Nasz doskonale wyszkolony zespół dokładnie oznakuje każdą maskę lub przyłbicę według Twoich wytycznych. Proces produkcji jest wieloetapowy - Twoje maski na każdym z nich przechodzą szczegółową kontrolę jakości zanim przekażemy je do dostawy. O całym naszym procesie znakowania możesz przeczytać tutaj.
Środowisko naturalne

Jesteśmy firmą świadomą ekologicznie i staramy się ograniczać nasz ślad węglowy i oszczędzać energię wszędzie tam, gdzie to możliwe. Podchodzimy tak samo do naszych opakowań i zawsze szukamy alternatywnych sposobów na pakowanie i dostawę Państwa produktów. Jeśli to tylko możliwe, stosujemy opakowania z recyklingu.
Więcej informacji?

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania związane z naszymi maskami - skontaktuj się z nami tutaj. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe - zazwyczaj w 15 minut.